دکتر علیرضا عابدی ارولوژیست در اصفهان

درمان تبخال اصفهان, رفع تبخال تناسلی در سه دقیقه, تبخال تناسلی چند روز طول میکشد, دکتر متخصص تبخال تناسلی در اصفهان, ایا تبخال تناسلی باعث سرطان میشود, درمان تبخال تناسلی زنان, ایا تبخال تناسلی نشانه ایدز است, مرکز تخصصی درمان تبخال تناسلی, مرکز تخصصی درمان تبخال تناسلی اصفهان, جدیدترین درمان تبخال تناسلی, جدیدترین درمان تبخال تناسلی اصفهان
جدیدترین درمان تبخال تناسلی

4 راه تماس با دکتر زگیل اصفهان، درمان قطعی زگیل با لیزر پلاسما پن در اصفهان توسط دکتر عابدی متخصص کلیه و مجاری ادراری انجام میشود. اگر زگیل های تناسلی شما باعث ناراحتی نمی شوند، ممکن است نیازی به درمان نداشته باشید. اما اگر خارش، سوزش و درد دارید، یا اگر نگران گسترش عفونت هستید، متخصص درمان زگیل در اصفهان می‌تواند به شما کمک کند تا با دارو یا جراحی شیوع بیماری را برطرف کنید.

ممکن است اگر شما در موراد جلوگیری از انتشار ویروس اچ پی وی دقت نداشته باشید ، زگیل ها اغلب پس از درمان برمی گردند. شما باید بدانید هیچ نوع درمانی برای خود ویروس HPV وجود ندارد.

برای تشخیص زگیل تناسلی اغلب بر اساس ظاهر تشخیص داده می شود. گاهی اوقات ممکن است بیوپسی لازم باشد که تشخیص ارسال بیوبسی با متخصص درمان زگیل در اصفهان میباشد. توصیه میشود از درمان خود سر و ناآگانه پرهیز کنید که ممکن است نادانسته موجب انتشار و عفونت ویروس ناخیه تناسلی خود شوید و درمان را سخت تر کنید.

انواع جراحی زگیل تناسلی در اصفهان

ممکن است برای از بین بردن زگیل های بزرگتر، یا زگیل هایی که به داروها پاسخ نمی‌دهند و یا اگر باردار هستید، زگیل هایی که کودک شما در حین زایمان در معرض آن قرار می‌گیرد، نیاز به جراحی داشته باشید. گزینه های جراحی زگیل عبارتند از:

  • انجماد با نیتروژن مایع (کرایوتراپی): یخ زدگی با ایجاد تاول در اطراف زگیل شما عمل می کند. همانطور که پوست شما بهبود می یابد، ضایعات از بین می روند و اجازه می دهند پوست جدید ظاهر شود. ممکن است لازم باشد درمان را تکرار کنید. عوارض جانبی اصلی شامل درد و تورم است.
  • الکتروکوتر: در این روش از جریان الکتریکی برای سوزاندن زگیل استفاده می شود. ممکن است بعد از عمل کمی درد و تورم داشته باشید.
  • برداشتن جراحی. دکتر متخصص درمان زگیل در اصفهان ممکن است از ابزارهای خاصی برای قطع زگیل استفاده کند. برای این درمان به بیهوشی موضعی یا عمومی نیاز دارید و ممکن است پس از آن درد داشته باشید.
  • لیزر پلاسما پن : این روش، که از پرتو شدید نور استفاده می کند، می تواند گران باشد و معمولاً برای زگیل های وسیع و سخت در نظر گرفته می شود. عوارض جانبی می تواند شامل زخم و درد باشد.

درمان بیماری های کلیه و مجاری ادراری توسط دکتر عابدی

ادرس مطب متخصص درمان زگیل و تبخال تناسلی در اصفهان

اصفهان، خیابان شمس آبادی، ابتدای کوی عالم، مجتمع تجاری عالم آرا، طبقه اول، واحد 103

ساعات ویزیت

روزهای زوج

از ساعت 17:00 تا 20:00

اینستاگرام دکتر علیرضا عابدی در اصفهان

dralirezaabedi

شماره های تماس

09130001480

03132242597

اشتراک گذاری این صفحه