9 روش لیزر زگیل تناسلی 1401 اصفهان

مراقبتهای بعد از لیزر زگیل تناسلی

بهترین دکتر برای زگیل تناسلی زنان, زگیل چیست, زگیل چیست عکس, علائم زگیل تناسلی در زنان, فیلم سوزاندن زگیل تناسلی زنان, زگیل تناسلی, زگیل تناسلی اصفهان, علت زگیل, علت زگیل تناسلی در مردان, انواع زگیل, عکس واضح از زگیل تناسلی زنان, دکتر زگیل در اصفهان, مرکز درمان زگیل تناسلی, واکسن زگیل تناسلی در اصفهان, دکتر خوب در اصفهان برای زگیل تناسلی, دکتر متخصص زنان برای درمان زگیل تناسلی در اصفهان, از کجا بفهمیم زگیل تناسلی داریم
سوزاندان زگیل در اصفهان، کلینیک درمان زگیل در اصفهان

9 روش لیزر زگیل تناسلی 1401 اصفهان، یکی از دغدغه های افراد مبتلا به زگیل تناسلی نحوه درمان است. لیزر زگیل تناسلی اصفهان از روش‌های نوین درمان در این استان است. بشر در طول تاریخ با بیماری های متفاوتی دست به گریبان بوده است. این بیماری‌ها در گذر زمان علاوه بر هزینه‌های جانی و مالی، باعث مرگ انسان های بی شماری شده است.

دکتر خوب در اصفهان برای زگیل تناسلی

با پیشرفت علم پزشکی، داروها و درمان‌های بسیاری از سوی پژوهشگران کشف شد. عوامل بیماری زا با پیشرفت علم، در پی بقای خود هستند و خودشان را با شرایط جدید وفق می‌دهند. بیماری ها از لحاظ شدت، دوره، روش درمان و عامل ایجاد کننده با یکدیگر متفاوت هستند. برخی بیماری ها مانند سرماخوردگی با استفاده از درمان های ساده، خیلی زود رفع می‌شود.

برخی بیماری های دیگر، مانند بیماری های مقاربتی، بخصوص زگیل تناسلی، ممکن است مادام العمر باشند و تمامی ابعاد زندگی انسان را تحت تاثیر خود قرار دهند. دکتر خوب در اصفهان برای زگیل تناسلی میگوید: یکی از پیچیده ترین و مهلک ترین بیماری های تاریخ، بیماری های مقاربتی هستند. به همین دلیل دکتر عابدی ارولوژ با بررسی یکی از انواع این بیماری ها (زگیل تناسلی) راه های پیشگیری و درمان آن را به طور مفصل توضیح می‌دهد.

بیماری‌های مقاربتی (STD)

بیماری های مقاربتی از جمله بیماری هایی است که از طریق رابطه جنسی منتقل می‌شود. علاوه بر آن، ممکن است از طریق روش های غیر جنسی انتقال یابد. استفاده از سرنگ مشترک در معتادان تزریقی، زایمان و شیردهی از روش های غیر جنسی انتقال این بیماری است. برخی دیگر از این بیماری ها ممکن است از طریق تماس با فرد آلوده منتقل شود. اکثر این بیماری ها علائم خاصی از خود بروز می‌دهند اما تعدادی از آنها نهفته در بدن فرد باقی می‌ماند.

به طوری که فرد از وجود این بیماری اطلاعی ندارد و در زمان کوتاهی باعث انتشار آن به دیگران می‌شود. عوامل بیماری زای متفاوتی مانند ویروس ها، باکتری ها و قارچ ها باعث بروز بیماری های مقاربتی شوند. تمامی این موارد باعث شده بیماریهای مقاربتی، پیچیده تر و خطرناکتر از سایر بیماری ها شود. بیماری های مقاربتی شامل کلامیدیا، HPV (ویروس پاپیلومای انسانی)، سیفیلیس، ایدز، سوزاک، شپش تناسلی، تریکومونیازیس و تبخال می‌باشد.

اچ پی وی(ویروس پاپیلومای انسانی)

ویروس پاپیلومای انسانی از جمله ویروس های قابل انتقال از طریق تماس پوستی و یا تماس جنسی می‌باشد. این ویروس سویه های مختلفی دارد که برخی از آنها خطرناک تر هستند. شایع ترین علائم این ویروس، زگیل دستگاه تناسلی، دهان و حلق می‌باشد. برخی دیگر از سویه های ویروس پاپیلومای انسانی باعث بروز سرطان هایی در زنان و مردان نیز می‌شود.

از جمله بیماری هایی که ویروس پاپیلومای انسانی ایجاد میکند شامل موارد زیر می‌باشد:

برای درمان ویروس اچ پی وی هیچ نوع درمانی وجود ندارد اما روش هایی برای از بین بردن زگیل تناسلی نیز وجود دارد. یکی از روش های درمان قطعی زگیل در اصفهان که بسیار مورد استقبال عموم قرار گرفته است، لیزر زگیل تناسلی می‌باشد. روش لیزر تناسلی در اصفهان از روش های جدید درمان این زائده های پوستی است که در ادامه مقاله به بررسی آن می‌پردازیم.

درمان زگیل تناسلی با لیزر

لیزر زگیل تناسلی با روش تاباندن اشعه مستقیم پرتوهای فرو سرخ بر روی زائده پوستی انجام می‌شود. لیزر کربن دی اکسید ( CO2 ) می‌تواند در مدت زمان بسیار کمی، زگیل های درشت را از بین ببرد. در گذشته لیزر معمولا برای زگیل های بزرگ و قطور مورد استفاده قرار می‌گرفت. اما امروزه با پیشرفت دستگاه های لیزر، این روش درمانی برای زوائد کوچک نیز کاربرد دارد. این روش معمولا از روش هایی است که سالیان سال در اصفهان مورد استفاده قرار می‌گیرد. لیزر زگیل تناسلی اصفهان توسط پزشکان حاذق و بهترین دکتر برای زگیل تناسلی مردان در اصفهان انجام می شود.

بهترین دکتر برای زگیل تناسلی زنان, زگیل چیست, زگیل چیست عکس, علائم زگیل تناسلی در زنان, فیلم سوزاندن زگیل تناسلی زنان, زگیل تناسلی, زگیل تناسلی اصفهان, علت زگیل, علت زگیل تناسلی در مردان, انواع زگیل, عکس واضح از زگیل تناسلی زنان, دکتر زگیل در اصفهان, مرکز درمان زگیل تناسلی, واکسن زگیل تناسلی در اصفهان, دکتر خوب در اصفهان برای زگیل تناسلی, دکتر متخصص زنان برای درمان زگیل تناسلی در اصفهان, از کجا بفهمیم زگیل تناسلی داریم
بهترین متخصص درمان زگیل

مزایای لیزر زگیل تناسلی

به بیان دکتر متخصص برای درمان زگیل تناسلی در اصفهان، لیزر زگیل تناسلی از جمله روش های ایمن و کاربردی است و با نفوذ به عمق بافت ها، در برابر ویروس اچ پی وی مقابله می‌کند.

مهم ترین دلیل استفاده از لیزر زگیل تناسلی:

 • افرادی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند می‌توانند از این روش استفاده کنند.
 • این روش باعث کاهش عود زگیل می‌شود، به همین دلیل جزو درمان های قطعی زگیل نیز می باشد.
 • این عمل، جزو عمل های سرپایی محسوب می‌شود و پس از آن، فرد می‌تواند به انجام فعالیت های روزانه بپردازد.
 • این روش نیازی به مراقبت و پانسمان زخم ندارد.
 • نیازی به بیهوشی و بستری شدن ندارد.
 • احتمال عفونت و پخش شدن زوائد پوستی در این روش وجود ندارد.
 • لیزر در یک جلسه باعث از بین رفتن همیشگی زگیل ها می شود.
 • با صلاحدید پزشک، قابل استفاده برای خانم های باردار است.
 • پس از انجام لیزر درمانی، هیچ گونه جای زخم و اسکاری بر روی پوست باقی نخواهد ماند.

معایب لیزر زگیل تناسلی

دکتر متخصص زگیل تناسلی مردان در اصفهان میگوید: لیزر درمانی تنها روشی است که تاکنون هیچ گونه عوارض پرخطری را برای بیمار به دنبال نداشته است. تقریبا تمامی بیماران از این روش رضایت کامل را داشته اند. در شرایط ناچیز ممکن است عوارضی شامل احساس درد، سوزش و باقی ماندن اثر زخم ایجاد شود

انتخاب بهترین دکتر برای زگیل تناسلی مردان در اصفهان در به وجود آمدن عوارض احتمالی تاثیر بسزایی دارد. پزشک ماهر و با تجربه در زمینه‌ لیزر زگیل تناسلی اصفهان باعث کاهش عوارض های احتمالی نیز می‌شود.

زمان لیزر زگیل تناسلی

مدت زمان لیزر با توجه به میزان زگیل ها، سایز و قطور بودن آنها تعیین می شود. اما معمولا لیزر زگیل تناسلی اصفهان طی یک الی دو جلسه در مدت زمان کمتر از یک ساعت انجام می‌شود.

هزینه لیزر زگیل تناسلی

هزینه هایی که باید برای لیزر درمانی بپرازید به عوامل مختلفی وابسته است. این عوامل شامل میزان گستردگی زگیل ها، حجم، اندازه و تعداد آنها می‌باشد. اما این روش نسبت به سایر روش های درمانی مانند جراحی، کرایوتراپی، آنژیوکراتوم و … بسیار بصرفه است. عواملی که در کاهش یا افزایش هزینه لیزر تاثیر دارد، موقعیت جغرافیایی میباشد. در شهرهایی مانند اصفهان این هزینه بسیار ناچیز است. این موضوع بر محبوبیت لیزر زگیل تناسلی افزوده است.

مراقبت های بعد از لیزر زگیل تناسلی

مراقبت‌های بعد از لیزر زگیل تناسلی در روند بهبود آن نقش موثری دارد.

 • دو هفته بعد از عمل کرم های ترمیمی مصرف شود.
 • پماد آنتی بیوتیک روزانه دوبار بر روی محل زگیل استفاده شود.
 • نواحی مرطوب و چین دار مانند مقعد و کشاله ران باید بلافاصله پس از شستشو خشک شوند.

پیشگیری از زگیل تناسلی

موضوعی که در مورد بیماری زگیل تناسلی بسیار مهم است، پیشگیری از ابتلا به آن است. پیشگیری از زگیل تناسلی نیاز به دانش، تغییرات و آموزش مستمر دارد.

از جمله روش های پیشگیری از ابتلا به زگیل عبارتند از:

بهتر بدانید افرادی که زگیل در ناحیه تناسلی آنها گسترش یافته است، استفاده از کاندوم تاثیری در جلوگیری از انتقال ندارد.

سوالات متداول لیزر زگیل تناسلی

آیا لیزر باعث پخش شدن زگیل تناسلی می‌شود؟

دستگاه های پیشرفته‌ با قدرت مکشی که دارند باعث می‌شود دود حاصل از سوختن را جذب و به بیرون منتقل کند. این امر باعث جلوگیری از گسترش ویروس در سایر نواحی بدن خواهد شد.

قیمت لیزر زگیل تناسلی اصفهان چقدر است؟

قیمت لیزر به عوامل مختلفی مانند اندازه، تعداد و … بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت‌ها می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید:

0313224259709130001480

بهترین دکتر برای درمان زگیل تناسلی مردان در اصفهان کیست؟

دکتر عابدی ارولوژ با کسب تجربه در سال های متوالی به عنوان برترین ها در زمینه درمان زگیل ناحیه تناسلی و درمان تبخال تناسلی در اصفهان شهرت یافته اند.

اشتراک گذاری این صفحه
4.7 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
9 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
حامد پشم فروش

سلام
ببخشید
بهترین روش برای درمان و از بین بردن زگیل تناسلی چی هست؟

نازی

سلام
آیا لیزر به طور کامل ویروس زگیل را از بین می برد؟

احسان

سلام
یک سوال
آیا زگیل تناسلی ربطی به ژنتیک و ارث هم داره؟ و اینکه قارچ گانودرما واقعا برای درمان مفید است؟

بسیار ممنون از توضیحات کاملتون

یک سوال دیگه
میخواستم بدونم این روی ویروس کرونا، مخصوصا این کرونا جدید 1401 تاثیر داره؟؟
یعنی مثلا سیستم ایمنی بدن تقویت میکنه که مبتلا نشیم یا اگه شدیم خفیف باشه؟؟